Author: Róbert Nagy
90. születésnap!
Régészeti ásatás nyílt napja Sében!
Nagy árat fizettünk a győzelemért!
SÉ SE – GENCSAPÁTI KSE 3:2 (2:0)
Sé, 100 néző. Vezette: Vass István.
Góllövő: Bonchis Liviu (2), Muzsai Krisztián illetve Dancs Márió, Tar Bertalan.
Kiállítva: Csonka Márk (Gencsapáti).
Rövid tudósítás a meccsről:
A mérkőzés nem kezdődött szerencsésen, az amúgy is foghíjas hazai csapat számára. Egy kapussal történt szerencsétlen ütközés következtében játékosuk Romsics Attila súlyos sérülést szenvedett, azóta kiderült, hogy kettős sípcsonttörés a diagnózis, már a műtéten is túl van! Természetesen sokkolta a hazai játékosokat az eset, de óriási lelki erőről tanúbizonyságot téve folytatták a mérkőzést. Sajnálatos, hogy a sérülést okozó vendégkapus semmilyen megbánó magatartást nem tanúsított! A meccs első félidejében a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, beszorították ellenfelüket, jól játszva helyzeteket dolgoztak ki, melyek közül kettőt értékesítettek. A második félidő első részében továbbra is a vendéglátó dominált. Utána viszont az emberhátrányban játszó vendégek kerültek fölénybe, helyzeteket alakítottak ki és csökkentették hátrányukat. De, még mielőtt elhihették volna, hogy van esélyük az egyenlítésre a vendéglátó egy káprázatos szabadrúgásgóllal tovább növelte előnyét. Az utolsó negyedórában nagy volt az adok-kapok, a hazai helyzetek kimaradtak, a vendégek viszont újból betaláltak, izgalmassá téve az utolsó pár percet, de az eredmény már nem változott. Összességében jó játékvezetés mellett megérdemelt a hazai győzelem, melyet a játékosok Romsics Attilának ajánlanak fel! Innen is üzenjük, mielőbb gyógyulj meg Attika, visszavárunk!!
IFI
SÉ SE – GENCSAPÁTI KSE 0:2 (0:1)
Ifistáink mindent megtettek a siker érdekében. Helyenként jól játszottak, a helyzetkihasználással viszont ezúttal hadilábon álltak. Általában ez megbosszulja magát, most is így történt, az ellenfél ezt megbüntette. A vereség mindig fájó, most különösen azért bosszantó, mert egy agyonnyerhető meccset sikerült elveszíteni! Fel a fejjel javításra bőven lesz alkalom!
Köszönjük Szurkolóinknak, hogy mindvégig űzték-hajtották játékosainkat, ezzel sokat hozzá téve a győzelemhez!
A hétvégén vasárnap rangadó vár csapatainkra, Söptére látogatunk! A keretek sajnos eléggé foghíjasok, így MINDENKIRE szükség van!
Hajrá Sé!!!
NYERTES PÁLYÁZAT!
Hazai bajnoki!
Az ÖrökSÉgünk Alapítvány 2019. évi közhasznúsági beszámolója
Az alábbiakban letölthető az ÖrökSÉgünk Alapítvány 2019. évi közhasznúsági beszámolója.
ÖrökSÉgünk Alapítvány
MLSZ TAO program 2020/2021
A Magyar Labdarúgó Szövetség által kiállításra került, a 2020/2021. évi MLSZ TAO programunk második ütemének jóváhagyó határozata, mely a tárgyi eszköz beruházás ingatlan jogcímre vonatkozik!
A következő lépés a támogató(k) megtalálása!
Hajrá Sé!!!

