Technikai KO!

SÉ SE –SPARI FC 7:0 (1:0)
Sé, 50 néző. Vezette: Samu Csaba.

Góllövő: Sümegi László (3), Werderits Balázs, Uri Tibor, Kovács Krisztián, Vándori Ákos.

Rövid tudósítás a meccsről:
“Az irreális időjárási körülmények ellenére jó talajú pálya fogadta a csapatokat. Az „ősi” riválisok hamar egymásnak estek, élvezetes volt a játék, mindkét oldalon helyzetekkel. Aztán az első félóra végén a hazaiak szereztek vezetést, egy szabadrúgás utáni kipattanó labdából, így minimális előnnyel vonulhattak szünetre. A második félidőben a vendéglátók tovább fokozták a nyomást és gyors egymásutánban újabb két gólt szerezve jelezték ellenfelüknek, hogy ezen a délutánon bizony Sében marad a három pont! Ezek után már felszabadultan játszott a hazai csapat és szebbnél-szebb gólokat szerezve magabiztossá tette győzelmét. Összességében elmondható, hogy ezen a napon nem volt egy súlycsoportban a két csapat a hazai győzelem ilyen arányban is megérdemelt a több kulcsjátékosát nélkülöző vendégek felett”.
A rossz idő ellenére szép délután volt! Helyenként remek játék, szép gólok! Szurkolóinknak is jár az elismerés! Ifi csapatunk végig meccsben volt végül vereséget szenvedett (3:5). A gólokat Zsákai László (2) és Sárközy Kevin szerezték!