Három pont idegenből!

SITKE SE – SÉ SE 3:5 (1:4)
Sitke, 100 néző. Vezette: Polgár Tamás.
Góllövő: Werderits Balázs (2), Romsics Attila (2), Bogyai Tibor.

Ezúttal a sereghajtóhoz látogattunk, sejtettük, hogy nem lesz egyszerű megszerezni a három pontot és ez be is igazolódott! Egy figyelmetlenséget kihasználva az ellenfél egy szöglet utáni szituációból szerzett vezetést. Aztán a sokkból felébredve a félidő második felében csapatunk remek teljesítményt nyújtva már 4:1-re vezetett! Aztán a második félidőben ahelyett, hogy megnyugodtunk volna el kezdtünk kapkodni, amit kihasznált ellenfelünk és egyből szoros lett a meccs (3:4). Ám a mérkőzés vége megint a miénk volt és egy újabb góllal eldöntöttük a mérkőzést! Ifi csapatunk folytatta szenzációs szereplését és magabiztos 6:0 arányú győzelmet aratott!! A gólokat Molnár Balázs (2), Horváth Valentin, Pesz Benjamin, Bogyai Bálint és Kiss Bálint szerezték. Tanuljuk szorgalmasan ezeket a neveket és a többiekét is! Köszönjük Szurkolóinknak, hogy most is mellettünk voltak!!! Folytatás vasárnap, a Pecöl gárdája látogat Sébe!