Gála!

SÉ SE – PECÖL KSE 6:1 (2:0) Sé, 80 néző. Vezette: Sály Károly. Góllövő: Muzsai Krisztián (2), Werderits Balázs, Haraszti Patrik, Uri Tibor, Sümegi László.

A mérkőzés egyperces gyászszünettel kezdődött! Kiss Tibi bácsira emlékeztünk! Nemcsak a falu, hanem a sportegyesület is gyászol, hiszen egy igazi közösségi embert veszítettünk el. A sportegyesület egyik alapítója, vezetőségi tagja és edzője is volt! Nyugodj békében Tibi bácsi!

A meccs rövid tudósítása:
“A mérkőzés elején rögtön a hazai csapat ragadta magához a kezdeményezést, futószalagon jöttek a helyzetek és ennek eredményeként már az első negyedóra végére, parádésra sikeredett gólokkal kétgólos volt az előnyük. A folytatásban is a hazaiak akarata érvényesült, a vendégeknek csak felvillanásai voltak. A második félidő elején eldőlt a meccs, ugyanis rögtön a kezdés után két perc alatt két gólt szerzett a vendéglátó. A továbbiakban a hazai csapat erődemonstrációt tartott, magabiztosan játszva, nagyszerű teljesítményt nyújtva kiütötte ellenfelét. Kitűnő játékvezetés mellett az eredmény a többre hivatott vendégekre nézve hízelgő.”
Ezúttal igazi nagy betűs CSAPAT voltunk! Mindenki maximálisan betartva a taktikai utasításokat, nagy kedvvel és akarattal játszott! Ifi csapatunk ezúttal megtorpant! Ugyan végig meccsben volt, de minimális vereséget szenvedtek fiataljaink, 4:2-re kikaptak. A gólokat Horváth Valentin és Nyári Krisztofer szerezték. Köszönjük szurkolóinknak, hogy a rossz idő ellenére is buzdították csapatunkat! Folytatás Húsvét vasárnap Ölbőn!