Ezúttal gyenge produkció!

SZELESTE SE – SÉ SE 4:1 (4:1)
Szeleste, 100 néző. Vezette: Németh Balázs.
Góllövő: Werderits Balázs.

A forduló rangadójaként beharangozott mérkőzésen, élénk érdeklődés mellett feszültek egymásnak a csapatok. A harmadik percben a javunkra megítélt szabadrúgásból, mely egyébként kapufa lett, gyors kontrát vezetett a hazai csapat, a taktikai fault több ízben is elmaradt, így a hazai játékos szinte végig vitte a pályán a labdát és már is egy oda! Aztán itt is-ott is tizenegyes 2:1, majd egy szerencsés gól 3:1 oda. A félidő vége előtt még-egyszer kapituláltunk, így ki is alakult a végeredmény! Igen, mert a második félidőben az eredmény már nem változott voltak helyzetek, de azok kimaradtak, a nagyobbak hazai oldalon! Összességében gyenge teljesítményt nyújtottunk, nem tudtunk felnőni a rangadónak titulált mérkőzés színvonalához! Bár azt is el kell mondani, hogy ez volt a második olyan mérkőzés, amikor semmi sem sikerült! Köszönjük a Szurkolóink kitartását és buzdítását!
Ifi csapatunk győzelmet engedett ki a kezéből, 2:0-ás vezetés után döntetlen lett a vége! A gólokat Nyári Krisztofer és Horváth Valentin szerezték!
Vasárnap következik az ősz utolsó bajnokija, a Söpte csapatát fogadjuk! A mérkőzés a kiírástól eltérően egy órával később 14.00-kor kezdődik (ifi 12.00-kor)!!!