SÉ SE – SITKE KSE 2:2 (0:0)
Sé, 100 néző. Vezette: Vass István.

Góllövő: Bonchis Liviu, Vándori Ákos.

Rövid tudósítás a meccsről:
“Régen volt már amikor bajnoki pontokért küzdöttek a csapatok! Ennek megfelelően élénk érdeklődés előzte meg a találkozót. A kezdeti puhatolózás után a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést. Uralták a játékot, helyzeteket dolgoztak ki, de gólt nem sikerült szerezni. Ugyanakkor a vendégek is jelezték, hogy van bennük élet, szórványos ellentámadásokkal próbálkoztak. A második félidőben minden az első félidő forgatókönyve szerint zajlott, hazai fölény, de mindez meddőnek bizonyult. Aztán egy szépen kivitelezett támadás után csak megszületett a várva-várt hazai gól! Sőt, rögtön jöhetett volna a második, de az ajtó-ablak helyzet kimaradt! Mindez megbosszulta magát, mert ahogy az lenni szokott az ellenfél büntetett! Két védekezési hibát kihasználva, pillanatok alatt a vendégeknél volt az előny! A vendéglátó nem adta fel, óriási hajrát nyitott! Csak idő kérdése volt, mikor jön az egyenlítés. Mindez az utolsó utáni percben jött össze, egy kapu előtti lecsorgó labda jutott a vendégkapuba. Összességében jó játékvezetés mellett, egy agyonnyert meccset hozott döntetlenre a Séi csapat, ugyanakkor a Sitke pontszerzése nem érdemtelen!”

Sajnos nem tudtunk dupla csapással kezdeni a bajnokságot, pedig majdnem sikerült! Ifi csapatunk kitett magáért, már az első negyedóra végére háromgólos előnyre tett szert! A továbbiakban lehetett volna még gólokat szerezni, de szép győzelem volt! Jár a Gratuláció! A végeredmény 4:1, a gólokat Nyári Krisztofer, Örkényi Dávid, Dénes Dániel és Kiss Bálint szerezték.

A héten szerdán 17.30-kor a felnőtt csapat MK meccset játszik Tanakajdon!
A BAJNOKI meccs SZOMBATON! 17.30-kor lesz Kemenesalján (Vönöck)!