Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Befejeződött a ravatalozó felújítása!

Befejeződött a ravatalozó felújítása!

 

Kedves Séiek!

Örömteli hírről számolhatok be Önöknek!

Befejeződtek a ravatalozó épületének és környezetének felújítási munkálatai. A tegnapi napon megtörtént a műszaki átadás-átvétel a tervező, a kivitelező és az önkormányzat jelenlétében.

És pontosan, hogy mi is valósult meg? Erről egy rövid összefoglalót adok!

A tetőszerkezet felújítását, szerkezetének javítását, cserepes lemezzel történő lefedését már korábban elvégeztük. A burkolási munkákkal kezdődött a ravatalozó belső felújítása. Új járólapot kapott a belső tér, illetve a hűtőhelyiség. A belső festési munkálatok megtörténtek. Ezt követően az épület külső festése és a nyílászárók átfestése következett. A ravatalozó lépcsői és a meglévő kicsi előtér csúszásmentes járólappal lettek lefedve. A ravatalozó épülete mellett körben az elhasználódott beton felszedésre került és ezek a részek térkövezéssel lettek kialakítva.

És amit már nagyon régóta terveztünk, a ravatalozóhoz egy előtető került kiépítésre! Egy nagyon komoly építmény valósult meg. Sok munkaórát kellett belefektetni az ácsoknak, hogy a tervező által kitűnően megtervezett építményt létrehozzák! A ravatalozó épülethez hasonlóan az előtető szintén cserepes lemezzel lett lefedve.

Ezen felül beépítésre került egy új, modern kéttálcás kegyeleti hűtő.

Terven felül, köszönhetően a kivitelező pozitív hozzáállásának megoldódott a temetőhöz felvezető, balesetveszélyessé vált lépcsők kijavítása is.

Pályázati forrásból egy kiemelt beruházás valósulhatott meg! Érdemes megnézni! A csatolt képek önmagukért beszélnek!

Tervezzük a ravatalozó hivatalos átadását, melyről tájékoztatást adok!

Megígértük, megcsináltuk!

Hajrá Sé!!!

 

Nagy Róbert

polgármester