Viharos győzelem!

BOZSOK SE – SÉ SE 2:3 (0:2)
Bozsok 100 néző. Vezette: Benkő Bence.
Góllövő: Werderits Balázs (2), Haraszti Patrik.

Viharos, orkán erejű szélben kezdődött a mérkőzés. Az irreális körülményekhez csapatunk alkalmazkodott jobban és enyhe mezőnyfölényben játszott. Ennek eredményeként kétgólos előnnyel vonulhatott szünetre. A második félidőben a biztos vezetés tudatában túlzottan is megnyugodtak játékosaink, több lett a pontatlanság, keveset volt a földön a labda. Ellenfelünk az utolsó negyedórához érve egy szerencsés gólt szerzett. Meleg lett a pite, de álltuk a sarat és a meccs vége előtt egy kontrából jogos tizenegyeshez jutottunk és eldőlt a meccs, az újabb hazai gól már csak a szépítésre volt elég. Ezúttal nem is elsősorban a játék, hanem a töretlen győzni akarás hozta meg az újabb sikert, így csapatunk továbbra is harcban van az érmes helyezésért! Köszönjük Szurkolóinknak, hogy ilyen időben is a csapat mellett álltak! Ifi csapatunk majdnem bravúrt ért el, de végül minimális, 2:1 arányú vereséget szenvedett. A gólt Fehér Levente szerezte. A küzdelem vasárnap folytatódik, amikor is az Uraiújfalu csapatát fogadjuk!