Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Traffipax

Tájékoztatom Önöket, hogy szem előtt tartva a közbiztonság érdekeit a Vas Megyei Rendőr-főkapitánysággal történt újbóli egyeztetések eredményeképpen településünkön gyakoribbak lesznek a rendőri jelenlétek! Így, ahogy már a múlt héten és a mai napon is többen tapasztalhatták közúti ellenőrzés történt községünkben!
Kérem Önöket, hogy mindezeket figyelembe véve közlekedjünk nemcsak a fő, hanem a mellékútvonalakon is!!

Nagy Róbert
polgármester