Tovább tart a hullámvasút!

SPARI FC – SÉ SE 2:2 (1:2)

Szombathely, 50 néző. Vezette: Gróf Márk.

Góllövő: Werderits Balázs, Kovács Krisztián.

Csapatunk szerette volna megszakítani a hagyományt és győztesen lehozni ezt a mérkőzést, mivel az Építők pályán már „évezredek” óta nem sikerült győzni. Mindemellett a megtépázott önbizalom visszaszerzése is cél volt. Ennek megfelelően támadólag léptünk fel és már az első tíz perc végén nálunk volt az előny. Ezután túlzottan megnyugodtunk és ellenfelünk egy átlövésből egyenlített. Szerencsére gyorsan válaszoltunk egy gyors kontra után, így a félidőben nálunk volt az előny. A második játékrészben érezhető volt, ha még egy gólt szerzünk, eldől a mérkőzés. Ám számtalan ígéretes támadást nem tudtunk végigvinni, és ami még fájóbb ziccerek maradtak kihasználatlanul. Aztán, ahogy ilyenkor lenni szokott egy felívelt labdából egyenlített ellenfelünk, öt perccel a meccs vége előtt. Másra már nem maradt idő, így maradt a számunkra vereséggel felérő döntetlen. Ifi csapatunk ezúttal is győzött, sőt rangadót nyert meg (2:4)! A gólokat Elekes Dániel, Horváth Valentin, Farkas Péter és Fehér Levente szerezték! Csak így tovább! Köszönjük Szurkolóink buzdítását! Vasárnap a csoport egyik legjobb csapatát, a Gércét látjuk vendégül!