Templomok újulnak meg Vas megyében
Tizenöt római katolikus templom újulhat meg a Szombathelyi Egyházmegyében több mint 295 millió forintnyi támogatásból. Vas megyében az oszkói, a pácsonyi, a séi, a rábahídvégi, a táplánszentkereszti, a gersekaráti, a nemeskoltai és a pinkamindszenti templomot érinti a felújítás. Az egyházmegye a jáki templom felújításához is nyújtott be pályázatot, de az formai okokból most nem nyert támogatást.
Forrás: www.radioszombathely.hu