Szomorú szombat!

BÜK TK – SÉ SE 6:2 (2:0)
Bük, 60 néző. Vezette: Horváth Patrik.
Góllövő: Uri Tibor, Deutsch Szalai Balázs.

Számtalan nehézség hátráltatott bennünket a Bük elleni mérkőzés előtt. A sérültjeink nem jöttek rendbe, többeknek pedig dolgoznia kellet. Ez természetesen nem mentség a féltucat kapott gólra, de nagyban befolyásolta a mérkőzést. Maga a meccs nem kezdődött rosszul, egyenlő erők küzdelme zajlott, helyzetecskék voltak itt is, ott is, ám gólt ezúttal is a hazai csapat talált. Aztán a félidő vége előtt a játékvezető is befújt egy ajándék tizenegyest, így két gólosra duzzadt a büki előny. A második félidőben felvállaltuk a a nyílt-sisakos játékot, de a játékunk sok esetben pontatlan volt, a hazaiak viszont könnyű gólokat szereztek. Mikor közelebb kerültünk ellenfelünkhöz, ismét könnyelműsködtünk és eldőlt a meccs. Ekkora különbség nincs a két csapat között, sok a kapott gólok száma! A két gólunk viszont káprázatos volt! Uri Tibi egy ritkán látható bombagólt rúgott, még a Puskás díjra is eséllyel indulna! Ifi csapatunk szintén kapott egy hatost (6:1), nem volt benne a meccsben, a félidő még csak 1:0 volt, kár a sok figyelmetlenségért és a kihagyott helyzetekért! A gólt Horkay Rajmund szerezte. Természetesem mindkét csapatunknak javítania kell a hétvégén!!