SÉ SE – ZANAT KSE 7:0 (2:0)

Sé, 100 néző. Vezette: Farkas Gábor.

Góllövő: Romsics Attila (3), Bogyai Tibor (2), Kovács Krisztián, Uri Tibor.

Tudósítás a meccsről:

“A hazai csapat nagy része „buliból” érkezett, csapattáruk lakodalmából! Ennek is volt köszönhető az álmosabb kezdés, az első negyedórában csak a hazaiak kapusán múlt, hogy nem vezetett a vendég. Ezután felébredt a hazai alakulat és megmutatta ki az úr a háznál! Gyors egymásutánban szerzett két góljukkal megnyugtató volt a szünetre az előnyük. A második félidő elején szerzett újabb gól, pedig eldöntötte a meccset. Megtört a vendégcsapat. A hazaiak egyre-másra alakították ki helyzeteiket, valóságos erődemonstrációt tartottak és akár két számjegyű győzelmet is arathattak volna. A Séiek győzelmüket Süle József Richárdnak és Süle Kingának ajánlják!”

Az elején megcibálták az oroszlán bajszát, de aztán helyre állt a rend és csapatunk erődemonstrációt tartott! Ifi csapatunk biztos győzelmet engedett ki a kezéből, a vége 3:3 lett. A gólokat Nyári Krisztofer (2) és Kiss Bálint szerezték. Köszönjük a szurkolást, nagyszerű volt! Jó érzés amikor a csapat és a szurkoló együtt, közösen ünnepel a meccs végén!

Vasárnap Ölbőre megyünk, természetesen a győzelem reményélben!