Sé Honvéd SE évadnyitó
Tisztelt Játékosok, Szurkolók!
Eloször is eredményekben, sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok a labdarúgó csapat nevében támogatóinknak, szurkolóinknak és minden sportszereto (és nem szereto) lakosnak!
A SÉ HONVÉD SE 2011. 01. 15-én /szombaton/ 16.00-kor tartja a bajnokságot megelozo évadnyitóját a Gejzír Sörözoben! A játékosok részvétele ajánlott, mert ismertetve lesznek közérdeku dolgok /edzések, edzomeccsek idopontjai, sportorvos stb./. Kérem, hogy aki nem tud eljönni, idoben jelezze!
Természetesen érdeklodo szurkolóinkat is várjuk, hiszen feltehetnek kérdéseket, beszélgethetnek a játékosokkal, vezetokkel.
Remélem, hogy minél többen eljönnek, mert a jó közösség egy biztos alapja a sikeres szereplés folytatásának.
A SÉ HONVÉD SE 2011. 01. 15-én /szombaton/ 16.00-kor tartja a bajnokságot megelozo évadnyitóját a Gejzír Sörözoben! A játékosok részvétele ajánlott, mert ismertetve lesznek közérdeku dolgok /edzések, edzomeccsek idopontjai, sportorvos stb./. Kérem, hogy aki nem tud eljönni, idoben jelezze!
Természetesen érdeklodo szurkolóinkat is várjuk, hiszen feltehetnek kérdéseket, beszélgethetnek a játékosokkal, vezetokkel.
Remélem, hogy minél többen eljönnek, mert a jó közösség egy biztos alapja a sikeres szereplés folytatásának.
Sportbaráti tisztelettel
Nagy Róbert, csapatvezeto