SÉ SE – KEMENESALJA FC 3:1 (1:0)
Sé, 120 néző. Vezette: Marácz Zoltán.
Góllövő: Werderits Balázs, Sümegi László, Al Hersh Ádám.

Tudósítás a meccsről:
“A szép számban megjelent szurkolók érdeklődve várták, hogy a hazaiak tudják-e folytatni otthoni győzelmi sorozatukat, avagy a vendégcsapat feltámadását hozza-e a találkozó. A kezdeti percek csapkodó játéka után a hazai csapat ragadta magához a kezdeményezést, ennek eredményeként az első negyedóra végén egy átlövés góllal meg is szerezték a vezetést. A félidő hátralévő részében mezőnyben folyt a játék egy-két helyzet akadt mindkét oldalon. A második félidőt a Séiek kezdték aktívabban, de fölényük meddőnek bizonyult. Ugyanakkor a Vönöcki csapat is éledezett, látszott, hogy nem véletlenül voltak tavaly bajnokok. Egy óra elteltével, egy kontra után kétgólosra duzzadt a hazai előny. Gyorsan jött a vendégválasz, aminek eredményeként vérszemet is kaptak a Vönöckiek. Izgalmas meccs kerekedett a találkozóból, azonban mire a vendégek elhihették volna, hogy van keresnivalójuk, egy kontra után jött az újabb hazai gól. Összességében kitűnő játékvezetés mellett, egy végig nyílt, helyenként színvonalas, sportszerű mérkőzést vívtak a felek. A hazai győzelem teljesen megérdemelt”.
Folytatva makulátlan mérlegünket, az ötödik hazai meccsünket is megnyertük!! Egyik meccs sem könnyű, így ez sem volt az! Ha a játék nem is volt végig zökkenőmenetes,de a játékosok hozzáállására ezúttal sem lehetett panasz! Köszönjük a SZURKOLÁST!!! Nagyon kellett!! Ifi csapatunk is visszatalált a helyes útra és helyenként sziporkázó játékkal kiütötte ellenfelét, 6:1 lett a vége! A gólokat Horváth Valentin (2), Nyári Krisztofer (2), Molnár Balázs és Farkas Kevin szerezték! Vasárnap következik a folytatás, Szombathelyen, az örök mumus Spari csapatánál vendégeskedünk!