Öröm és bánat!

KEMENESALJA FC – SÉ SE 3:1 (1:0)

Vönöck, 100 néző. Vezette: Szabó Botond.

Góllövő: Werderits Balázs.

A meccs szombaton került megrendezésre, ebből kifolyólag egy csapatnyira való játékosunk hiányzott munkahelyi elfoglaltság vagy éppen sérülés miatt. De, mindig az a legjobb csapat, amelyik a pályára lép. Így volt ez most is. Mi irányítottuk a játékot, mégis egy védelmi hibát kihasználva a Vönöck jutott előnyhöz. A félidő hátralévő részében is mi domináltunk, de gólt nem tudtunk szerezni. Ellenfelünk, néha a sportszerűség határát súrolva játszott, ennek következményeként a félidőben már cserélnünk kellett. Aztán a második félidő elején sikerült egyenlíteni! Érezhető volt, hogy ez minket fog nyerő helyzetbe hozni, de nem így lett, mert rögtön a középkezdésből ismét egy védekezési hibát kihasznált a hazai csapat és megint hátrányba kerültünk. Innentől kezdve egy kicsit már kapkodóvá vált a játékunk, de még így is benne volt a meccsben a győzelem. Hiába játszottunk továbbra is fölényben, a helyzetek kimaradtak. A Kemenesiek viszont újabb gólt szerezve, pontot tettek a meccs végére. Minden nagyképűség nélkül elmondható, hogy Vönöckön hagytuk a pontokat, mert ezúttal nem a jobbik csapat nyert, de az eredmény mégis 3:1! És az öröm! Ifi csapatunk folytatta győzelmi sorozatát! Ezúttal 4:3-ra nyertek fiataljaink! A gólokat Nyári Krisztofer (3) és Kiss Bálint szerezték. Jár a gratuláció! Csak így tovább! A következő meccsen, hazai pályán az Uraiújfalu csapatát fogadjuk!