SÉ SE – SÖPTE SE 4:0 (2:0)
Sé, 100 néző. Vezette: Gacs Péter.
Góllövő: Kovács Krisztián, Haraszti Patrik, Werderits Balázs, Romsics Attila.

Rövid összefoglaló a meccsről:
“A hazai csapat feledtetni szerette volna az elmúlt heti fiaskót, ennek fényében hatalmas elánnal vetette magát a küzdelembe. Ennek meg is lett az eredménye, hiszen már az első negyedóra végén kétgólos előnyre tettek szert. Az első félidőben gól ugyan már nem született, de tovább tartott a hazai lendület, a vendégeknek csak fellángolásaik voltak. A második félidőben is a Séiek játszottak fölényben, helyzeteket alakítottak ki és egy jogos büntetőből, valamint egy mintaszerűen végigvezettet támadás után újabb két gólt rámoltak be. Összességében kitűnő játékvezetés mellett, a nagy szívvel, helyenként szemre is tetszetősen játszó hazai csapat ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott az ezúttal gyengébb napot kifogó vendégek felett.”
Köszönjük Szurkolóinknak, hogy ezúttal is a maximumot nyújtották!
Ifi csapatunk meggyőző játékkal 5:3 arányú győzelmet aratott!! A gólokat Horváth Valentin (4) és Horváth Patrik szerezték.
Kellettek ezek a sikerek, így mindjárt jobban esik téli pihenőre menni! Mindkét csapatunk minden játékosa hatalmas szívvel játszott, csupa nagybetűs CSAPAT voltunk!!! Ez kellő alapot kell, hogy jelentsen a tavaszi sikeres folytatáshoz!