SÉ SE – IKERVÁR FC 1:1 (0:0)

Sé, 100 néző. Vezette: Monostori István.

Góllövő: Uri Tibor.

Rövid tudósítás a meccsről:

“Sokan voltak kíváncsiak, hogy a tavaly még egy osztállyal feljebb játszó vetélytársával szemben, mire lesz képes a hazai csapat. Nos, az első félidőben a vendéglátó enerváltan futballozott, elvétve ugyan kecsegtető helyzeteket alakítottak ki az ellenfél kapujánál, de nem ment a góllövés. A vendégek kivárásra játszottak, hellyel-közzel veszélyes kontrákat vezettek. A második félidőben egy elszántabb Séi csapat jött ki a pályára és döntésre akarta vinni a dolgot, ám az utolsó passzokba mindig hiba csúszott, a helyzetek továbbra is kimaradtak. Aztán egy bombagóllal mégis sikerült vezetést szerezni, de a vendégek egy védekezési hibát kihasználva gyorsan egalizáltak. Ezután jöhetett volna a slusszpoén, ám a jogosan megítélt büntető is kimaradt hazai oldalon. Összességében igazságos pontosztozkodással ért véget a találkozó, emiatt bosszúsabbak a hazaiak lehetnek”.

Nem sok hiányzott, de ilyen is van, ezt el kell fogadni! De, beletörődni nem szabad! Tudjuk, hogy most mindenki minket akar megverni, de állunk a kihívások elé! Ifi csapatunk magabiztos játékkal nagyarányú győzelmet aratott (5:1). A gólokat Horváth Valentin (3) és Nyári Krisztofer (2) szerezték. Csak így tovább!

Köszönjük Szurkolóink kitartó buzdítását!