SÉ SE – SITKE KSE 3:4 (3:3)

Sé, 100 néző. Vezette: Kondor Tamás.

Góllövő: Bogyai Tibor, Sümegi László, Kovács Krisztián.

Rövid tudósítás a meccsről:

“Ahogy az várható volt az esélyesként pályára lépő Séiek kezdték aktívabban a mérkőzést, rögtön támadólag léptek fel. Ennek meg is lett az eredménye és jó húsz perc elteltével háromgólos előnyre tettek szert. Ettől kicsit megnyugodtak, a vendégek, viszont rúgtak egy gólt és vérszemet kaptak. A hazaiak kényelmeskedtek és azzal szembesültek, hogy a félidőre már döntetlen volt az állás. A második félidőben folytatódott a hazai offenzíva, de a helyzetek kimaradtak, és ahogy ilyenkor lenni szokott a semmiből jött a sitkei gól. Ez alaposan összekuszálta a hazai fejekben a szálakat, görcsösen, idegesen játszott a vendéglátó, és a hátralévő időben újítani már nem tudott. A hazai csapat hullámvölgyben van, a lelkes vendégek megérdemelten nyertek, a játékvezetői ténykedés sajnos kritikán aluli volt!” Köszönjük Szurkolóink kitartását! Ifi csapatunk imponáló játékkal 8:1 arányú győzelmet aratott! A gólokat Nyári Krisztofer (3), Farkas Péter (2), Horváth Valentin, Bogyai Bálint és Fehér Levente szerezték. A hétvégén újra hazai bajnoki következik, a Gencsapáti csapatát fogadjuk!