Három pont az ölbői katlanból!

ÖLBŐ SE – SÉ SE 1:2 (1:1)
Ölbő, 100 néző. Vezette: Bíró Ottó.
Góllövő: Romsics Attila, Vándori Ákos.

Közvetlen riválisunk otthonában vizitáltunk, tehát igazi rangadóra készültünk. Jó időben, sok néző előtt kezdődött a mérkőzés. Már a meccs elején nagy volt az adok-kapok, mindkét csapat próbálta magához ragadni a kezdeményezést. Aztán az első negyedóra végén egy figyelmetlenséget kihasználva vezetéshez jutottak a hazaiak. Nem sokáig késett a válasz, rá tíz percre egy gyönyörű támadás végén egyenlítettünk. A félidő hátralévő részében is mi játszottunk enyhe fölényben, de a támadások befejezésébe pontatlanság csúszott. A második félidőt megint jól kezdtük, egy szöglet utáni góllal vezettünk! Ezután igazi harc alakult ki minden labdáért, a bosszantó az volt, hogy a játékvezető eléggé részrehajlóan fújt, sajnos… Játékosaink azonban megőrizték hidegvérüket és végig kontrollálták a meccset, melyet többször el is dönthettek volna, de a ziccerek kimaradtak. Így a vége izgalmas volt, de ellenfelünk nem tudott egyenlíteni. Összességében egy végig színvonalas, nagyszerű meccset nyertünk meg! Ifi csapatunk az első félidőben jól tartotta magát, aztán a második félidőben a kiállítást követen emberelőnybe került listavezető bedarálta fiataljainkat (5:1). A gólt Horváth Valentin szerezte. Köszönjük Szurkolóinknak, hogy nagyon sokan elkísérték és buzdították csapatunkat! A hétvégén újabb rangadó vár ránk, hiszen az éllovas Bük csapatát fogadjuk!