Harcosok klubja

KEMENESALJA FC – SÉ SE 2:2 (1:2) Vönöck, 100 néző. Vezette: Kedves Rudolf.

Góllövő: Muzsai Krisztián, Haraszti Patrik.

Nem a legjobb előjelekkel vártuk a mérkőzést! Legénybúcsú, lakodalom, sérülések, munka stb. miatt ezúttal 12!! ember hiányzott, vagyis egy komplett csapat! Ennek tükrében minimális célként a tisztességes helytállást fogalmaztuk meg a Kemenesalja elleni meccsen! Minden jelenlévő átérezte, hogy most mindenkin dupla teher van, még-egyszer annyit kell beletenni abba a bizonyos kalapba, hogy a CSAPAT sikeres legyen! És mindez megvalósult, mert meglepő módon nagyon jól játszottunk, főleg az első félidőben! Vezetést szereztünk egy nagyon szép támadás után, volt lehetőségünk további gólokat szerezni, ehelyett kaptunk egy elkerülhető gólt, de egy bombagóllal ismét nálunk volt az előny. A szünetben mindkét csapaton látszódtak a fáradság jelei, de mi tűntünk frissebbnek. Nyilván a nagy melegben fogyott az erő és a cserékkel is jól kellett sáfárkodni. Érződött, hogy van bennünk még gól! De, sajnos a helyzeteket elpuskáztuk, mindig csak egy picin múlt… És ahogy az lenni szokott a 86. perceben jött az egyenlítés! Kár érte! De, mindent elárul a győzni akarásról, amikor a csapatkapitányunk még a 93. percben is sprintben viszi fel a labdát! Maradt az iksz!

Megemelem a kalapom a CSAPAT előtt! Úgy értük el ezt az eredményt, hogy volt aki sérülten játszott, volt aki még csak egy félidőt bír és volt aki meccs közben húzódott meg! Külön gratulálok az ifista Farkas Kevinnek, aki most mutatkozott be a felnőtt csapatban és nagyszerűen teljesített!

És akik mindezt véghez vitték: Földi Ákos – Farkas Kevin, Vándori Ákos, Séfer Sándor, Wágner Gergő – Farkas Péter, Muzsai Krisztián – Bogyai Tibor (Deutsch Szalai Balázs), Werderits Balázs, Haraszti Patrik (Vámos Attila) – Kovács Krisztián. + Dávid András.

IFI CSAPATUNK nagyszerű teljesítményt nyújtott és fölényes 3:0 arányú győzelmet aratott! A győzelem értékét növeli, hogy meghatározó játékosok hiányoztak és négy új játékos is bemutatkozott a meccsen! Íme az összeállítás, hogy tanuljuk a neveket: Gyócsi Gergő – Prim Olivér (Tóth Péter), Fehér Levente, Sárközy Kevin, Kiss Bálint – Farkas Péter, Gyöngyösi Kevin – Bogyai Bálint, Kovács András, Takács Patrik – Dénes Dániel. A gólokat Takács Patrik, Gyöngyösi Kevin és Kiss Bálint szerezte. Csak így tovább!

Köszönjük Szurkolóinknak, hogy elkísérték bennünket a messzi távolba is és buzdították a csapatot!