Fél tucat!

SÉ SE – GYÖNGYÖSHERMÁN SE 6:3 (4:2)
Sé, 100 néző. Vezette: Dr. Polgár Tamás.
Góllövő: Bogyai Tibor (2), Kovács Krisztián (2), Werderits Balázs, Sümegi László.

Nehéz meccsre volt kilátás, hiszen a Hermán csapata is az egyik mumusunknak számít. Ezúttal azonban nem talált fogást rajtunk ellenfelünk, mert megfelelő volt a meccsre való ráhangolódás, illetve az akarat és a fegyelem is rendben volt. Nem mellékesen kitűnően játszottunk egy-két apró hibától eltekintve és szereztünk szebbnél-szebb gólokat. A játékosaink élvezték a focit, mindenki jól szórakozott! Az első félidőben a 12. és a 25. perc között szerzett három gólunkkal el is dőlt a mérkőzés. Az ellenfél ugyan kozmetikázott, de jöttek az újabb gólok. Sőt, ha még pontosabbak vagyunk a győzelem akár nagyobb arányú is lehetett volna! Ifi csapatunk értékes döntetlent (1:1) játszott a 3. helyezett csapat ellen. Ők is kezdenek igazi csapatra hasonlítani, ami biztató a jövőt illetően! A gólt Sásdi Péter szerezte. Köszönjük a szurkolást!!