SÉ SE – URAIÚJFALU SE 5:2 (2:2)
Sé, 100 néző. Vezette: Hérincs Csaba.
Góllövő: Werderits Balázs (2), Kovács Krisztián, Sümegi László, Vándori Ákos.

Rövid tudósítás a meccsről:
“A kezdeti ismerkedés után meglepő módon a vendégcsapat nyugodott meg előbb és az első negyedóra végére kétgólos előnyt szerzett. Aztán a hazaiak is magukhoz tértek és még az első félidőben kiegyenlítettek, sőt ha pontosabbak vezetést is átvehették volna. A második félidőre egy felpaprikázott Séi csapat jött ki és átvette a játék irányítását. Fölényük gólokban is megmutatkozott és magabiztos győzelmet arattak, ezért a hozzáállásért minden játékosuk dicséretet érdemel. Összességében jó játékvezetés mellett, egy végig küzdelmes, színvonalas mérkőzést nyertek meg megérdemelten a Séiek egy jól felkészített, masszív csapat ellen”. Csapatunk hivatalosan is bejelentkezett a dobogóért! Továbbra is ezzel a hozzáállással és akarattal kell játszani és akkor… Köszönjük Szurkolóinknak, hogy ezúttal is a csapat mellett álltak, nélkülük nem sikerült volna! Ifi csapatunk kettős emberhátrányba került már az első félidőben, ennek ellenére becsülettel küzdöttek fiataljaink, de a vereséget ne tudták elkerülni (3:7). A gólokat Kiss Bálint, Horváth Valentin és Bogyai Bálint szerezték. Hétvégén újabb hazai meccs következik, egy újabb rangadón a Szeleste csapatát fogadjuk!