Egy győzelem, egy vereség!

URAIÚJFALU SE – SÉ SE 2:3 (1:2)
Uraiújfalu, 100 néző. Vezette: Monostori István.
Góllövő: Kovács Krisztián (2), Romsics Attila.

A hosszú hétvége pénteki meccsén kemény ellenfél várt ránk! Egy nagyon jó színvonalú meccset láthattak a nézők! Nagyszerűen játszottunk!! Annak ellenére, hogy a hazai csapat vezetett, végig a kezünkben volt a meccs és már az első félidőben fordítottunk, sőt a jobbnál-jobb helyzetek kimaradtak! A második félidő elején szerzett gólunkkal tovább nőttek győzelmi esélyeink. Ami végül meg is lett, ellenfelünk csak szépíteni tudott. Szurkolóink parádés hangulatot teremtettek! Köszönjük! Az ifi csapatunk 7:3-ra kikapott, a gólokat Fenyvesi Gábor (2) és Nyári Krisztofer szerezték.

SÉ SE – GÉRCE-VÁSÁROSMISKE SE 3:5 (3:3)
Sé, 100 néző. Vezette: Hérincs Csaba.
Góllövő: Kovács Krisztián, Uri Tibor, Werderits Balázs.

Rövid tudósítás a meccsről:
“Jóformán még ismerkedésre sem volt idő, máris a hazai kapuban táncolt a labda, tegyük hozzá a gólt leshelyzet előzte meg! Ezután a sokkot kapó hazai csapat védelmi megingásait kétszer is kihasználták a vendégek, így az első negyedóra végén már három volt oda! Aztán a Séiek ébredezni kezdtek és hatalmas offenzívába kezdtek, aminek eredményeként még a félidő vége előtt kiegyenlítettek! A második játékrész is hazai rohamokkal indult, de jött az újabb sokk, ugyanis csapatkapitányukat kiállította a játékvezető! Ennek ellenére a létszámhátrányban játszó vendéglátó a kapujához szegezte riválisát, érett a gól, de a jobbnál-jobb lehetőségek is kimaradtak! Ahogy lenni szokott a vendégek kiszabadultak a szorításból és tíz perccel a meccs vége előtt újra vezetést szereztek, megjegyzendő, hogy a támadásuk során fél méterrel az oldalvonalon kívülre került a labda… Újabb sokk, eredményként egy percen belül még egy vendéggól! Ezután a hazaiakban már nem maradt erő a szépítéshez. Összességében egy nagyon jó színvonalú mérkőzést láthattak a nézők, kár, hogy a játékvezető ténykedése ehhez nem nőtt fel, hisz mérkőzést befolyásoló ítéletei voltak, amit remélhetőleg a mérkőzésen jelenlévő szövetségi ellenőr is látott…”
Szurkolóink káprázatos hangulatot teremtettek!! Köszönjük!
Ifi csapatunk 7:1 arányú győzelmet aratott!! Végre! Jár a gratuláció! A gólokat Horváth Patrik (2), Horváth Valentin (2), Bogyai Bálint (2) és Fenyvesi Gábor szerezték!