Dupla csapás!!!

SÉ SE – GENCSAPÁTI SE 7:1 (3:0) Sé, 100 néző. Vezette: Sály Károly. Góllövő: Romsics Attila (2), Kovács Krisztián, Werderits Balázs, Séfer Sándor, Haraszti Patrik, Farkas Péter.

Tudósítás a meccsről:
“A hazai csapat a múlt heti csorba kiküszöbölésére, a vendégek az első pontjaik megszerzésére törekedtek. Ennek megfelelően estek egymásnak a felek, élvezetes első félidőt produkálva. Az első félóra elteltével sikerült feltörni a hazaiaknak a gencsi reteszt, sőt még kétszer is betaláltak, így már az első félidőben eldőlni látszott a meccs. A második félidőben folytatódott a séi offenzíva, szép támadásokat vezetve szereztek újabb gólokat a hazaiak. Közben jött a vendég szépítés, de erre is duplán válaszoltak a séiek, kialakítva a végeredményt. Összességében az időjárási körülményekhez képest jó talajú pályán, egy sportszerű mérkőzésen, kitűnő játékvezetés mellett, a hazai csapat nagyszerű játékot produkálva, gyönyörű gólokat szerezve kiütötte többre hívatott ellenfelét.”
Hát igen, csak így tovább, remélem még sokáig bevehetetlen vár lesz az Aranypatak Aréna. Most minden összejött, akár nagyobb arányú is lehetett volna a győzelem! Köszönjük a szurkolók buzdítását, hibátlan volt!
Ifi csapatunk is nagyszerűen játszott és aratott 10:0!!! arányú győzelmet!!! Ilyen is régen volt! Várjuk a hasonló folytatást! A gólokat Farkas Kevin (4), Bogyai Bálint (3), Sárközy Kevin, Horváth Valentin és Szombath Dávid szerezték.

A szezonra szóló BÉRLETEK 5.000-Ft-os egységáron megvásárolhatóak a Gejzír Sörözőben és a mérkőzéseken!!!