Bukta!

ZANAT KSE – SÉ SE 2:1 (0:1) Szombathely, 50 néző. Vezette: Farkas Gábor. Góllövő: Uri Tibor.

Papíron mi voltunk a mérkőzés esélyesei. A három pont megszerzése volt a cél! Mindez csak elmélet maradt.., ugyanis a gyakorlati megvalósításba hiba csúszott. Langyosan kezdtük a mérkőzést, de így is mi irányítottunk és mindjárt az első negyedóra elején egy átlövésből szerzett góllal vezetést szereztünk. A folytatásban vártuk, hogy meglőjük a másodikat, voltak ziccerek és ígéretes helyzetek, de csak nem akart összejönni. A koncentráció pedig ezúttal a béka… alatt volt! A második félidőben folytatódott a kissé langyos játék, bealudtunk, az ellenfél vérszemet kapott és egy óra elteltével, hat perc alatt szerzett két góllal megfordították a meccset. Tovább erőlködtünk, helyzetecskék kimaradtak, de még tizenegyesből sem találtunk be! Hát most ez volt! A folytatásban nyilván ennél több kell, többen tudásuk alatt játszottak! Hát most ébresztőt fújok és a hétvégén győznünk kell! Köszönjük a szurkolást és tudjuk, hogy a szurkolókat is ki kell engesztelni, kérem továbbra is álljanak mellettünk! Ifi csapatunk viszont bekezdett és 4:0 arányú győzelmet aratott!! A gólokat Bogyai Bálint, Horváth Valentin, Fenyvesi Gábor és Molnár Balázs szerezték.

A SZEZONRA SZÓLÓ BÉRLETEK, továbbra is 5000.-Ft-os egységáron, már kaphatóak a meccseken és a Gejzír Sörözőben!!!