Az első pontocska idegenből!!!

PECÖL KSE – SÉ SE 3:3 (1:0)
Pecöl, 100 néző. Vezette: Benkő B.
Góllövő: Kovács Krisztián (2), Uri Tibor.

Az idegenbeli “átok” legyőzésééért léptünk pályára Pecölben, azaz, hogy pontot, pontokat szerezzünk! Az első félidőben mindent megtettünk annak érdekében, hogy ez ne így legyen! Álmosan, lagymatagon játszottunk, csak helyenként voltak meg azok a játékelemek, amit eddig megszokhattunk. Ellenfelünk egy szabadrúgás után vezetést szerzett és az első félidő hazai előnnyel zárult. A csapat átszervezésének is köszönhetően a második félidő elején öt perc alatt megfordítottuk a meccset! Előnyünk azonban csak három percig tartott, ellenfelünk egy figyelmetlenséget kihasználva egyenlített. Aztán érezhető volt, hogy még bennünk van a gól! És lőn, a gól egy szöglet utáni fejesből meg is érkezett! Előny itt! Jó lett volna megtartani a vezetést, de hét perccel a vége előtt egy újabb figyelmetlenség és egy szerencsés góllal jött az egyenlítés. A hátralévő időben mindkét csapat megnyerhette volna a meccset, de a helyzetek kimaradtak, így maradt az összességében igazságosnak mondható döntetlen. Köszönjük a csapatot szép számmal elkísérő szurkolóink buzdítását! Jó volt!! Ifi csapatunk teljesítménye ezúttal elmaradt az elvárttól és 4:3 arányú vereséget szenvedtek fiataljaink! A gólokat Nyári Krisztofer (2) és Fehér Levente szerezték. A hétvégén, bár nem lesz könnyű, de hazai pályán az Ölbő ellen mindkét csapatunknak természetesen ismét a győzelemre kell törni!!!