Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Author: ViszkY

Szerver költöztetés

Szervereink egy része a Magyar Telekom Adatpark névre hallgató épületében van elhelyezve Budapesten. Azonban a Magyar Telekom üzletpolitikája miatt ezen szervereinket el kell költöztetnünk a Dataplexbe.
A költöztetés 2011.07.14-én 23:00-kor kezdodik, és 60-120 percet vehet igénybe.

Szíves megértésüket köszönjük.

Jól sikerült az évzáró

Sikeres évzárón vannak túl labdarúgóink. A rendezvény jól sikerült. Értékelve lett mind a felnott, mind az ifjúsági csapat teljesítménye. Összességében elmondható, azzal, hogy mindkét csapat a 11. helyen végzett, teljesítette a kituzött célt. A játékosok teljesítménye is külön értékelve lett. Az ifjúsági csapat gólkirálya 8 góllal Bogdán Ferenc, míg legjobb játékosa Kiss András lett. A felnott csapat gólkirályai 14 góllal Séfer Sándor és Tóth Ferenc lettek. A legjobb játékosnak járó elismerést kapusunk, Szalai Balázs vehette át. A szurkolók is megválasztották az általuk legjobbnak ítélt játékost, a díjat Uri Tibor kapta. Ezen kívül külön elismerést kapott mindkét csapatból a legtöbb edzésen résztvevo, tehát legszorgalmasabb játékos, az ifjúsági csapatból Sélley Tamás, míg a felnott csapatból Uri Tibor lehetett ezen kitünteto cím büszke tulajdonosa. A szurkolók díjazták a két edzo, valamint a csapatvezeto munkáját is, viszonzásul a játékosok az egész éves kitartó buzdítást megköszönve egy kupát adtak át a Korner szurkolói körnek. A rendezvény biztosításáért köszönet a Gejzír Sörözo munkatársainak!

A felnott csapat nagyrésze, kiegészülve egy-két ifjúsági játékossal a hétvégét – összetartás címén – a Balatonon, Keszthelyen tölti. Reméljük, ez is elosegíti a következo bajnoki évben a még sikeresebb szereplésünket.

A bajnokság nem hivatalos információk alapján 2011. augusztus 07-én kupameccsel kezdodik. Természetesen a tudnivalókról /edzomeccsek, játékosmozgás, stb./ folyamatosan tájékoztatni fogom tisztelt szurkolóinkat és minden kedves érdeklodot.

Végezetül engedjék meg, hogy én is megköszönjem mindazok munkáját, akik segítettek abban, hogy a SÉ HONVÉD SE sikeresen fejezze be a 2010/2011. bajnoki évet. Hajrá Sé!!!

Nagy Róbert, csapatvezeto

Nem sikerült fényesen a szezonzáró

GYÖNGYÖSHERMÁN – SÉ HONVÉD SE 6:3 (2:3) Gyöngyöshermán, 100 nézo. Vezette: Bereczky Cs. Sé: Szalai Balázs – FALLER FERENC, Mikos Tamás, Mersich Gyozo (Dienes Zoltán) – SÉFER PÉTER, Farkas Péter, Szakács Norbert (Hende Tamás), SÉFER SÁNDOR – Soós Márton, TÓTH FERENC, Tóth Zsolt (Antal Dániel). Vezetoedzo: Stieber József. Góllövo: Soós Márton, Farkas Péter, Tóth Ferenc.

A kezdés álomszeru volt, már az elso percben vezettünk. Figyelmetlenség miatt a második percben jött a válasz, sot egy kissé szigorúan megadott büntetovel már a Hermán vezetett. Nem estünk össze és nagyszeru támadásokat vezettünk, melynek eredményeként már nálunk volt az elony, ami kétgólos is lehetett volna, ha a játékvezeto megadja számunkra a nyilvávaló tizenegyest a félido végén. Tudjuk, utólag mindent meg lehet magyarázni, amit viszont nem az csapatunk második félidei látványos visszaesése, erre nem mentség a kényszeru cserék sem. Eronlétben fölénk nott ellenfelünk. Kár érte, mert egy szenzációs elso félidot követoen több volt ebben a meccsben.

Az ifjúsági csapatunk 1:1-es döntetlent ért el, a gólt Farkas Róbert szerezte.

Az évzáró rendezvényünket 2011. 06. 25-én szombaton tartjuk a Gejzír sörözoben. A rendezvényre törzsszurkolóink külön meghívót kapnak, de természetesen várjuk a további érdeklodoket is!

Nagy Róbert, csapatvezeto

Következik az utolsó bajnoki forduló

GYÖNGYÖSHERMÁN – SÉ HONVÉD SE Idopont: Gyöngyöshermán, 2011. 06. 19. vasárnap 17.00.

Vasárnap az elso fordulóból elhalasztott mérkozés következik a jó erokbol álló Gyöngyöshermán ellen. Csapatunk már többször bizonyította, hogy az élbolyban tanyázó csapatok ellen is képes eredményes játékot produkálni, remélhetoleg ez most is így lesz. A játékoskeret teljes, egyedül az 5. sárga lapját begyujto Uri Tibi nem játszhat. Az ifjúsági mérkozés 15.00-kor kezdodik.

A héten történt „nyilatkozatháborúk” ellenére is várjuk kedves szurkolóinkat!

Nagy Róbert

Elmaradt a gyozelem, sot vereség a vége

SZENTPÉTERFA – SÉ HONVÉD SE 3:1 (1:1) Szentpéterfa, 100 nézo. Vezette: Magyary.

Sé: Szalai Balázs – Faller Ferenc, Mikos Tamás, Szerdahelyi Zalán – Séfer Péter (Antal Dániel), Farkas Péter, Szakács Norbert, Uri Tibor – Soós Márton (Dienes Zoltán), Tóth Ferenc, Séfer Sándor. Vezetoedzo: Stieber József. Góllövo: Uri Tibor.

A mérkozés elso 15 percében jól játszottunk, vezettünk. Az ezt követo teljesítmény rövidebb idoszakoktól eltekintve elfogadhatalan. Saját magunkat vertük meg, foleg a második félidoben nem voltunk a pályán. A fogadkozások sajnos nem vezettek eredményre, az ellenfél gyozelme megérdemelt.

Az ifjúsági csapat 2:1 arányú vereséget szenvedett, a gólt Sélley Tamás szerezte.

Köszönjük a messzi távolba ellátogató szurkolóink biztatását!

Tudósított, Nagy Róbert

Bízunk a jó folytatásban

SZENTPÉTERFA – SÉ HONVÉD SE Idopont: Szentpéterfa, 2011. 06. 12. vasárnap 17.00
Következo ellenfelünk a nehéz helyzetben lévo, kiesés rémétol fenyegetett Szentpéterfa gárdája. Ha csapatunk a vasárnap megkezdett játékot folytatja, nem lehet gond, hogy ponttal, pontokkal gazdagodjunk. Akárcsak Bucsuban, ehhez kérjük egyre népesebb szurkolótáborunk segítségét is!
Az ifjúsági mérkozés 15.00-kor kezdodik. Az ifi játékosoknak vasárnap 13.30-kor van találkozó az ÓRÁSHÁZ parkolójában!
Hajrá Sé!

Nagy Róbert

Bravúros gyozelem a Felsocsatár ellen

FELSOCSATÁR – SÉ HONVÉD SE 2:3 (1:2) Bucsu, 100 nézo. Vezette: Hegedus.
Sé: Szalai Balázs – Faller Ferenc, MIKOS TAMÁS, Szerdahelyi Zalán – Hende Tamás (Tóth Zsolt), FARKAS PÉTER, SZAKÁCS NORBERT, URI TIBOR – SOÓS MÁRTON (Dienes Zoltán), Tóth Ferenc (Mersich Gyozo), SÉFER SÁNDOR. Vezetoedzo: Stieber József. Góllövo: Farkas Péter, Séfer Sándor, Soós Márton.
A mérkozés elso harmadában csapatunk akarata érvényesült, ezt követoen magához tért a Csatár és egy szöglet utáni lecsorgó labdából megszerezték a vezetést. Szerencsére a válasszal nem maradtunk adósak és két szép támadás eredményeként megfordítottuk a derbit. A második félido elején egy szerencsés góllal egalizáltak vendéglátóink. Ezt követoen kiegyenlített játék folyt, de ekkor is érzodött, hogy vannak gyozelmi esélyeink, amit végül a két perce már cserét kéro Soós Marci bombagóljával meg is szereztünk. Úgy érzem, nem érdemtelen sikerünk, az akarat rendben volt és mentálisan is helyére kerültek a dolgok.
Az ifjúsági csapat 3:0 arányú vereséget szenvedett.
Köszönjük a Korner és az általa vezetett szurkolói támogatást, személyesen pedig a névnapi jókívánságokat!

Tudósított Nagy Róbert

Vasárnap Bucsuban játszik a csapat

FELSOCSATÁR – SÉ HONVÉD SE Idopont: BUCSU, 2011. 06. 05. vasárnap 18.00.

A vasárnapi bajnoki mérkozés a Felsocsatár vezetoinek kérésére Bucsuban kerül megrendezésre! Van mit jóvátenni futballistáinknak, bízom benne, hogy ezen a mérkozésen a másik arcát mutatja csapatunk. Természetesen csak akkor lesz bucsui hangulat Bucsuban, ha szurkolóink is ott lesznek. Az ifjúsági mérkozés 16.00-kor kezdodik.

Várunk mindenkit! Hajrá Sé!

Nagy Róbert

Akaratgyenge játék = Vereség

SÉ HONVÉD SE – JÁK 1:4 (0:1) Sé, 100 nézo.

Vezette: Elek. Sé: Szalai Balázs – Szerdahelyi Zalán, MIKOS TAMÁS, URI TIBOR – Séfer Péter (Hende Tamás), Farkas Péter, Szakács Norbert (Farkas Róbert), Mersich Gyozo (Dienes Zoltán) – Soós Márton (Tóth Zsolt), Tóth Ferenc, Séfer Sándor. Vezetoedzo: Stieber József.

A hazai játékosok egészen a 70. percig mélyen tudásuk alatt játszottak. Megérdemelten vezetett két góllal a Ják. Ezután volt egy tízperces idoszak, mely alatt akár az egyenlítés is összejöhetett volna. A kihagyott helyzetek miatt ez nem történt meg, míg a vendégek két perc alatt lott két góllal bebiztosították gyozelmüket. Összeségében elmondható, hogy csapatunk a szezon eddigi legrosszabb játékát produkálta, hiányzott a tuz, a küzdés is, ami az eddigi sikereinkhez nagymértékben hozzájárult. Ennél többet vár a vezetoség és a szép számmal megjelent szurkolótábor is!

Az ifjúsági csapat 3:1 arányú vereséget szenvedett, a gólt Szabó Dániel szerezte.

Továbbra is hajrá Sé!

Tudósított, Nagy Róbert

A tavaszi utolsó hazai meccs

SÉ HONVÉD SE – JÁK Idopont: 2011. 05. 29. vasárnap 17.00. A bajnokság utolsó hazai meccse következik Vasárnap. Az ellenfél a „félelmetes” hírében álló Ják csapata lesz. A jelzo elsosorban a Jáki csapatot elkiséro szurkolókat, illetve a vezetoket illeti. Úgy gondolom mind a csapatunk, mind a szurkolóink fel tudják venni a versenyt vendégeinkkel. Jó meccsre van kilátás, reméljük sokan lesznek részesei! Az ifjúsági mérkozés 15.00-kor kezdodik.

Hajrá Sé!

Nagy Róbert