Akaraterőből jeles!

ALSÓÚJLAK SE – SÉ SE 1:4 (0:2)

Alsóújlak, 150 néző. Vezette: Molnár Tibor.

Góllövő: Kovács Krisztián (2), Werderits Balázs, Elekes Dániel.

Nem voltunk sokan az újonc csapat otthonában, különböző elfoglaltságok miatt nagyon sokan hiányoztak. De, pozitívan álltunk a meccshez és mindenféle nehézséget legyőzve, nagyszerű hozzáállással vetettük magunkat a küzdelembe. Ennek eredményeként már a harmadik percben vezettünk, a tizedik perc végére pedig kétgólos fórban voltunk! Jól játszottunk! Aztán volt egy kis megtorpanás, jókor jött a szünet. A második félidőben is uraltuk a meccset. Hiába próbálkozott az ellenfél, támadásaikat még a csírájában elfojtottuk! Kellő önbizalommal és nagy akaraterővel játszottunk, aminek újabb gól lett az eredménye. Most minden úgy alakult, ahogy elterveztük, fölényes győzelmünk megérdemelt! Ifi csapatunkból is nagyon sokan hiányoztak. Nem ment fiataljainknak és 3:0 arányú vereséget szenvedtek. Szurkolóink szép számmal elkísérték csapatunkat és ha már ott voltak a hangjukat is hallatták! Köszönjük!

A héten szerdán, Szentpéterfán MK meccset játszunk, 17.30-kor! Hétvégén vasárnap pedig BAJNOKI! Amikor is a Zanat csapata érkezik Sébe!