Soha nem látott magasságokban!!!

TÁPLÁN KSK – SÉ SE 1:2 (0:1) Táplánszentkereszt, 80 néző. Vezette: Kondor Tamás.
Góllövő: Al Hersch Ádám, Farkas Péter.

Azzal a tudattal készültünk a mérkőzésre, hogy az eredmények szerencsés alakulása esetén, akár dobogósok is lehetünk! Ennek megfelelően a rengeteg hiányzóval pályára lépő csapatunknak nem kellett külön motivációt adni, mert a játékosok is átérezték a lehetőséget. Az első félidőben uraltuk a meccset, a játék ugyan nem volt hibátlan, de az akarati és hozzáállásbeli tényezők segítettek benne, hogy fölényben játszunk. Aztán a félidő vége felé három perc alatt szereztünk két szenzációs gólt, amivel biztos előnnyel vonulhattunk szünetre. A második félidőben gyorsan szépítettek a Táplániak. Innentől vérszemet kaptak, de biztosan álltunk a lábunkon. Jól védekeztünk, a támadásainkban viszont nem volt elég átütőerő. Néhány hazai támadásnál szerencsénk is volt, ugyanakkor nekünk is voltak főleg kontrából vezetett támadásaink, melyek góllal kecsegtettek. Végül az eredmény már nem változott, így csapatunk megvalósította azt, amire már nagyon régen nem volt példa, nevezetesen azt, hogy a dobogó harmadik fokára küzdötte magát!!! Ezért és az eddigi tavaszi szereplésért jár a GRATULÁCIÓ!!! A szép számban megjelent szurkolóink kitettek magukért és átsegítették csapatunkat a nehéz pillanatokon! Ifi csapatunk sajnos 5:2 arányú vereséget szenvedett egy nálánál nem jobb csapattól, pedig lett volna lehetőség szorossá tenni a mérkőzést, de a lehetőséget elszalasztották fiataljaink. A gólokat Sárközi Alex szerezte.
A hétvégén nem lesz forduló, mert ezúttal csapatunk SZABADNAPOS! Remélhetőleg a lendület nem törik meg és hasonló lesz a folytatás két hét múlva!!!
A képek a mérkőzés utáni ünneplésről készültek!