SÉ HONVÉD SE – TÁPLÁN KSK 3:1 (2:0)

Sé, 100 néző. Vezette: Szabó Zoltán.
Góllövő: Kovács Krisztián, Bogyai Tibor, Soós Márton.

A meccs pikantériája az volt, hogy hosszú szünet után újra az Aranypatak Arénában, a felújított pályánkon játszhattunk!!!

Tudósítás a meccsről:
“Eljött a várva-várt pillanat a Séiek újra hazai környezetben játszhattak. A mérkőzés hazai fölénnyel indult, mely először csak labdabirtoklásban, majd a félidő közepén már gólban is megmutatkozott. Továbbra is gördülékeny volt a hazaiak játéka, szemre is tetszetős támadásokat vezettek és a félidő vége előtt szép gólt szerezve növelték előnyüket. A második félidőben ahelyett, hogy végleg eldöntötték volna a meccset, hagyták magához térni ellenfelüket, akik éltek ezzel és egy hazai védekezési hibát kihasználva szépítettek. A vendéglátó játékát továbbra is a zavarodottság jellemezte, amit a vendégcsapat nem tudott kihasználni, sőt a mérkőzés vége előtt egy kontrából végleg eldöntötték a találkozót. Összességében a hazai győzelem megérdemelt egy szervezetten játszó vendégcsapat ellen”.
Az ifjúsági csapat 3:1 arányú vereséget szenvedett, a gólt Horváth Norbert szerezte.
Köszönjük a mérkőzésen megjelenteknek, hogy buzdították csapatunkat!!!