A róka és a holló esete!

SÉ – SZENTPÉTERFA 5:6 (1:2) Sé, 100 néző. Vezette: Hérincs Csaba.
Góllövő: Muzsai Krisztián (2), Kovács Krisztián (2), Bogyai Tibor.

Tudósítás a meccsről:
“Két jó formában lévő együttes találkozóján sáros, mély talajú pálya várta a csapatokat. Nem kellett csalatkozniuk a nézőknek, hiszen egyből egymásnak estek a felek, felvállalva a támadójátékot. Ebből a vendégek jöttek ki jobban, hiszen két átlövéssel vezettek, majd a hazaiak egy lecsorgó labdából szépítettek. A második félidőben a hazai csapat mindent egy lapra feltéve támadott, ennek eredményeként egyenlített, de rögtön utána a vendégek ismét vezettek. Folytatódott a hazai offenzíva és megfordították a meccset. Érződött a vendégeken, hogy nem szeretnének üres kézzel távozni, ismét egyenlítettek. Aztán a gólfesztivál folytatódott, megint Séi vezetés, de két perc alatt szerzett két góllal már ismét a Péterfa vezetett és a hátrelévő percekben meg is őrizte előnyét. Összességében elmondható, hogy egy kitűnő, végletekig kiélezett, nagyszerű mérkőzést vívtak a csapatok, melyen talán a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, de vendégek most egy Csordás Csabával mégis jobbak voltak!”

A meccs rövid ünnepséggel kezdődött, a játékosok törzsszurkolójukat, támogatójukat, Beke Tibi bácsit köszöntötték 70. születésnapja alkalmából!!
Ki is az a Csordás Csaba, egy volt élvonalbeli játékos, aki többek között a Haladásban is játszott. Most vele nem tudtunk mit kezdeni – sajnos – ő nyerte meg a meccset a Péterfának. A meccs nekünk állt, hiszen vezettünk 5:4-re pár perccel a vége előtt, de a lélektani előnyt nem tudtuk kihasználni és hagytuk kiénekelni a sajtot a szánkból! Az ifi csapatunk 2:0 arányú vereséget szenvedett. Köszönjük Szurkolóinknak, hogy a rossz idő ellenére is sokan kilátogattak a meccsre, azt hiszem a győzelem elmaradását leszámítva nem kellett csalatkozniuk!