Pont nélkül!

SÉ SE – SPARI FC 1:2 (0:1)
Sé, 100 néző. Vezette: Kondor Tamás.
Góllövő: Bogyai Tibor.

Sajnos megint nem sikerült legyőznünk a “mumust”! Pedig reális esélyünk volt rá, de ezúttal a koncentráció nem végig volt meg a 90 perc alatt. Az első félidőben jól játszottunk, de a lehetőségeinkkel nem tudtunk élni, ziccereket hagytunk ki. Ahogy lenni szokott ezt az ellenfél megbüntette, egy pontrúgás utáni helyezkedési hibát kihasználva szereztek előnyt a félidőre. A második félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, ekkor is voltak helyzeteink, de gólt megint az ellenfél szerzett. Szépítésünk után viszont már nem volt idő újabb gólt szerezni. Így fájó szívvel, de ismét tudomásul kell vennünk, hogy megint a Spari került közelebb a dobogóhoz! Ifi csapatunk szintén fájó vereséget szenvedett (3:4). A gólokat Horváth Patrik, Dénes Dániel és Fenyvesi Gábor szerezték. Köszönjük szurkolóink buzdítását!