Meccs, vihar, fájó vereség

SÖPTE SE – SÉ SE 3:1 (0:0)
Söpte, 80 néző. Vezette: Bíró Ottó.
Góllövő: Farkas Péter.

Bravúrra készült a még mindig rengeteg hiányzót nélkülöző csapatunk. Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, talán az ellenfélnek volt több helyzete. A második félidő az óriási vihar miatt később kezdődött, eléggé viharosan. Ezután a játékvezető kezdte borzolni a kedélyeket, majd egy szöglet utáni fejes-góllal vezetést szerzetünk. Sőt egy gyanús eset is történt az ellenfél tizenhatosán belül, de a játékvezető a locsogó esőben nem látta az esetet…Ezután viszont egyenlített az ellenfél, majd egy tizenegyes és máris náluk volt az előny. Sajnos ezután már nem tudtunk megújulni és még emberhátrányba is kerültünk, így megint vereséget szenvedtünk az örök mumus otthonában. Az ifi csapatunk 5:0 arányú győzelmet aratott, a gólokat Sásdi Péter (2), Horváth Attila, Dénes Dániel és Kovács András szerezték. Köszönjük az ítéletidőben is kilátogató szurkolóink buzdítását!