Majdnem sikerült…

SPARI FC – SÉ SE 2:2 (0:2)
Szombathely, 60 néző. Vezette: Vass István.
Góllövő: Werderits Balázs (2).

A mérkőzés úgy alakult, ahogy terveztük. Enyhe mezőnyfölényben játszottunk, mely az első negyedóra végén már gólban is megmutatkozott. Uraltuk a találkozót, a Spari nem talált rajtunk fogást. Nem úgy mi, a félidő lefújása előtt már két góllal mentünk. A második félidőben talán túlságosan is magunkra húztuk ellenfelünket, de lehetőségünk kontrából így is akadt, azonban sajnos a helyzetek kimaradtak. A semmiből váratlanul gólt talált a hazai csapat, így máris izgalmassá vált a meccs. De továbbra is stabilak voltunk. Aztán a játékvezető felmutatta a hosszabbítást, a jelzett 3 percből legalább lett 5 perc, melynek végén figyelmetlenségünket kihasználva a Spari talált egy gólt. Így sajnos csak egy ponttal gazdagodtunk az örök mumusunk otthonában. Ifi csapatunk 6:3 arányú vereséget szenvedett, mindhárom gólunkat Horváth Attila szerezte. Köszönjük a rossz idő ellenére is kilátogató Szurkolóink buzdítását!