Fekete hétvége!

CSEPREG SE – SÉ SE 6:0 (2:0)
Csepreg, 100 néző. Vezette: Szabó II. Zoltán.

Már az előjelek sem voltak jók, de a meccs előtt még jobban tetőződtek a gondok, ugyanis nagyon sok hiányzónk volt (ha csak az állandókat nézem 7 fő!). Ez nem kevés, ráadásul a meccs első részében további két cserét kellett végrehajtanunk sérülés miatt. Ennyi siránkozás után a meccsről annyit, hogy az ellenfél jobb volt, de hat gólt kapni még “fél lábbal” sem szabad! Három góljuk szabadrúgásból született. Nekünk csak felvillanásaink voltak. Most gyengének találtattunk! De..van még egy elmaradt meccs a hétvégén Sében a Bozsokot látjuk vendégül, úgyhogy van lehetőség a javításra! Ifi csapatunk annak ellenére, hogy az első félidőben jól tartotta magát, a másodikban öt perc alatt kapott három góllal mattolta magát (5:1). A gólt Kovács András szerezte. Köszönjük a jelenlévő Szurkolóink buzdítását! Én remélem, hogy a hétvégére össze kapjuk magunkat és szépen zárjuk az amúgy eredményes első félévet!