Ez most balul sült el!

GENCSAPÁTI SE – SÉ SE 2:1 (2:0)
Gencsapáti, 100 néző. Vezette: Sály Károly.
Góllövő: Bogyai Tibor.

Mindenki arra számított, hogy csapatunk folytatja menetelését a bajnokságban. Sajnos nem így történt! Ezúttal a megszokottnál fásultabban, enerváltan, tudásunk alatt játszottunk! Két szerencsés góllal szerzett vezetést ellenfelünk az első félidőben. Ezek után hiába birtokoltuk mezőnyben többet a labdát, támadásaink mindig “zátonyra” futottak. A meccs végén ugyan szépítettünk, sőt még az egyenlítésre is volt lehetőség, de ahogy ilyenkor lenni szokott, a nagy akarásnak nyögés és vereség lett a vége. Fájó, hogy butaság miatt két játékosunk is a kiállítás sorsára jutott… Fáj kimondani de, nyugtázhatjuk, hogy ezúttal a gyengébb, de a győzelmet jobban akaró csapat győzött! Az ifjúsági csapat remek második félidőt produkált és háromgólos hátrányt ledolgozva hozta a meccset döntetlenre (3:3). A gólokat Sásdi Péter szerezte! A hétvégén következik a pályaavató, remélhetőleg sikerrel, az ellenfél a Táplán csapata lesz! Köszönjük a meccsre kilátogató szurkolóink buzdítását!