Szombathely, Farkas Károly utca, 100 néző.
Vezette: Farkas Gábor.
Góllövő: Sümegi László, Kiss Péter.

Tudósítás a meccsről:
A hazai csapatot – ahol ezúttal sok volt a hiányzó – nemcsak a hirtelen lezúdult zivatar, hanem a gyors vendéggól is lehűtötte. Sőt egy újabb ziccer jelezte, hogy a vendégek nem veszik félvállról a mérkőzést. A sokkból csak nehezen tértek magukhoz a Séiek, de aztán fokozatosan magukhoz ragadták a kezdeményezést, folyamatossá vált a játékuk és sikerült is az egyenlítés, sőt, ha figyelmesebbek akár vezethettek volna a szünetre. A második félidőben a hazai csapat nyomás alatt tartotta a vendégeket és a félidő közepére egy átlövésgóllal a vezetést is megszerezték. Előnyüket növelhették volna, de amellett, hogy helyzeteiket kihagyták a többször is a tévesen megítélt leshelyzetek vagy a tizenhatoson kívülre “kivitt” szabálytalanság is megakadályozta ebben őket. És ahogy ilyenkor lenni szokott a vendégek egy védekezési hibát kihasználva egalizáltak. Összességében elmondható, a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez, de a vendég pontszerzés nem érdemtelen.

Az ificsapatunk 4:3 arányú vereséget szenvedett, a gólokat Molnár Balázs (2) és Bogyai Bálint szerezték.

Köszönjük, hogy a szép számban megjelent szurkolóink ezúttal is a csapat mellett álltak!