Bravúros döntetlen!

SÉ SE – TANAKAJD TC 1:1 (1:0) Sé, 100 néző. Vezette: Szabó I. Zoltán. Góllövő: Al Hersch Ádám.

A hosszú bajnoki szünetet követően végre elkezdődött a bajnokság! Belehúztunk a jóba, hiszen rögtön az egyik bajnokesélyest láttuk vendégül. A meccsre kilátogató szurkolóknak nem kellett csalatkozniuk, hiszen már az első perctől igazi heroikus küzdelem folyt a pályán. A vendégek irányítottak, de a mi csapatunk szerzett vezetést az első félóra végén! Nem könnyítette meg a helyzetünket, hogy a szünetet követően sérülés miatt két játékosunkat is le kellett cserélni! A második félidőben is színvonalas meccset láthattak a nézők. A vendéghelyzetek kimaradtak, de az egyenlítésük nem maradt el egy eléggé véleményes tizenegyesből… A hátralévő időben csapatunk tartotta az ikszet, de az utolsó percekben akár a győzelmet is megszerezhette volna! A problémák figyelembevételével jár a gratuláció a játékosoknak! Ifi csapatunk 3:1 arányú vereséget szenvedett a szintén bajnokesélyes vendégektől, 70 percig teljesen egyenrangú ellenfelek voltak! A gólt Fenyvesi Gábor szerezte.
Köszönjük Szurkolóink buzdítását, bár ezúttal a Tanakajdi szurkolók föléjük kerekedtek, a vendégek érezhették magukat hazai pályán! Nem baj lesz még jobb is!
A folytatás nem lesz könnyű, hiszen a héten két meccs is lesz! (Nagy)Pénteken a Söpte csapatát fogadjuk az egyik elmaradt meccsen, míg Húsvét Vasárnap Bozsokon játszunk!