Álmatagon!

SPARI FC – SÉ SE 4:2 (2:1 SZOMBATHELY, 80 néző. Vezette: Boda György. Góllövő: Kovács Krisztián (2).

A mérkőzés rövid tudósítása:
Ezen a mérkőzésen egy élcsapat vendégei voltunk. Rémálom-szerűen indult a mérkőzés, hiszen már az első percben hátrányba kerültünk. Ezután kiegyenlített játék volt a jellemző, de nem volt bennünk igazi átütőerő. Egy újabb figyelmetlenség után ismét gólt kaptunk. Mégis maradt esély a második félidőre, mert egy gyönyörű átlövés góllal szépítettünk. A második félidőben is egyenlő erők küzdelmével kezdődött, de aztán a vendéglátónk dominált, amit újabb két góllal nyomatékosított. Az eredmény kozmetikázására maradt már csak idő. Összességében ezúttal több játékosunk is tudása alatt játszott, így nem is születhetett más eredmény.

Már most tájékoztatom szurkolóinkat, hogy vasárnap lesz az utolsó hazai meccsünk Sében (Felsőcsatár az ellenfél, kezdés 16.30.), a jövő héten kezdődik a pályafelújítás. Ennek kapcsán a játékosok egy gulyáspartival kedveskednek szurkolóiknak a mérkőzés után! Természetesen mindennemű felajánlást elfogadunk!