A “szomszédvár” bevéve!!!

FELSŐCSATÁR KSK – SÉ SE 1:5 (0:0)
Felsőcsatár, 100 néző. Vezette: Szabó II. Zoltán.
Góllövő: Kovács Krisztián (2), Werderits Balázs (2), Deutsch Szalai Balázs.

Nehéz meccsre készültünk, de szerencsére nem az lett. Csapatunk ezen a délutánon minden kívánalomnak, elvárásnak megfelelt! Már az első félidőben is meddő mezőnyfölényben játszottunk, csak egyedül a gól hiányzott. A szünetet követően aztán beindult a henger. Csapatunk látványos, kiemelkedő játékot bemutatva szebbnél-szebb gólokat szerzett! A gólkülönbség nem túlzott, akár nagyobb arányú is lehetett volna a győzelmünk!! Szerencsére mindezt nagyon sok néző látta, sokan elkísérték a csapatot! Köszönjük a szurkolást! Ráadásul ifi csapatunk is győzött, 4:2 arányban!!! A gólokat Sárközi Alex (2), Farkas Kevin és Bogyai Bálint szerezték. Még sok ilyen hétvégét kívánok magunknak!!